View Single Post
Staro 28.11.2020., 23:16   #2284
becarsb
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: SLAVONSKI BROD
Postovi: 33
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Teoretski kad razmislim zapravo možda i imam lufta za jedan tower. Master plan je napraviti sa kompovima ono kaj ekipa radi sa hi-fi komponentama, iskonstruirati neki tip ormarica bez prednjih i stražnjih stranica (airflow right), i sve te desktope poslagat svaki na svoju policu i spojit na audio/video/periferija switch.
Prike desetak godina sam napravio nesto slicno a opet razlicito. Trekki-u sam pricao kad amo se prvi puta culi da sam u žnjbžf desktop kuciste (koje sam kupio na njuskalu, jer u to vrijeme nisam imao pristup pecini) prebacio napajanje i MBO iz svog kucnog kompa, skinio frontu, rijesio se optickog pogona, posarafo sve unutra da ne klepeće, otisao kod ovih majstorcina sto prave prozore i vrata od aluminija i kupio komad aluminijskog profila koji mi je stimao po visini kucista, izbusio jednu rupu na tom profilu i uvalio samo plavo osvjetljeno lift tipkalo. Savrseno se uklopilo ispod samsung kucnog kina. Radilo je to par godina, onda je kucno kino pocelo nesto brukati i zujati, pa je sve zavrsilo kod kolege za neke sitne pare.

I da, ova crna hp kucista su mi jedna od najdrazih, ostavio sam si par komada desktop i mini desktop varijanti ako budem opet nesto slicno radio, ua u to cisto sumnjam jer uopće kod kuce vise nemam komp.
becarsb je offline   Reply With Quote