View Single Post
Staro 18.01.2010., 23:52   #27
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Hasta Pregled postova
Možda me zasmetalo i to što su prema meni postupali kao prema balavcu koji se napušio i ne zna što govori, a ne kao kupcu.
Dobro, nisam se nikad nasao u takvoj situaciji pa ne mogu prosuditi kako su te tretirali. Ako su zlorabili sto si mlad ili neupucen u nekoj kupovini, to svakako nije u redu. Samo, kupovanje klavijature u Chipoteci je kao javna nabava dijagnostickog instrumenta iz lokalne hospitalije. Preko sedam izvora i nikakve cijene. Sad barem ZG ima pristojne izvore za nabavu istih.

Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Bogme, kad se sjetim Chipoteke na Kennedy-evom negdje '94. prije nego su se prosirili u susjedni prostor... em su radili ljudi koji se kuze, em su imali postenu ponudu. Nazalost, koliko sam upucen ljudi su im potplaceni, pa je motiviranost i strucnost nazalost izostala.
Bili su oni OK i nakon preseljenja u susjedni. Samo godinu, godinu i pol prije preseljenja u sadasnje odaje - i kod Faxa su malkice poceli zivotariti sa onom naglom ekspanzijom A/V/Car audio/GPS i ine opreme. Bez toga je bilo puno bolje. Po 10 djelatnika je znalo operirati pred pultom i odma posluzivalo tko je god cekao. Bilo je brzo i gotovo nikad se nije generirala neka guzva. Bome se i sef muvao po prostoru stalno. Na sadasnjoj adresi ga jos nisam primjetio. Ali zasto ponesto stare ekipe i dalje radi u novoj Chipoteci.
Visage je offline   Reply With Quote