View Single Post
Staro 11.09.2014., 14:26   #111
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Citiraj:
Autor AFK Pregled postova
ja nerazumijem te proizvođače,...stave mi tisuću naljepnica na grafičku da je ne mogu taknuti a kamoli očistiti kako treba,ne mogu pastu promijeniti termalnu,ako stavim bolje hlađenje gubim garanciju,...a oni stavljaju tavka šrot hlađenja na toliko jake grafičke da samo budala nebih pomislila da se tako nešto neće pregrijati i krepati,...kada mi je vrate sa grancije pitati ću ih dali mogu promijeniti taj glupi hladnjak i dati novaca na nešto pošteno što će ju držati u full ispod 60 stupnjeva,...pa neplaniram svakih 5 mjeseci slati ju na servis -_-
stavit ovako nešto na nju:
http://www.links.hr/?naziv=hladnjak-...kl=050.909.195

i bit miran sa njom....baš me naljutila ova njihova "šlampavost "
Gle može se skinuti hladnjak i sa grafičkih koje imaju naljepnicu samo na šarafu a da ne dotiče PCB (kao npr XFX što ima, dok Gainward ima preko šarafa i na PCB) tako da uzmeš kliješta i odvrtiš šaraf sa "vanjske" strane a da ne oštetiš naljepnicu koja je na samoj glavi šarafa.
Ove što imaju naljepnice preko šarafa i na PCb s tim mi se neda zezat da ljudi ne puše jamstvo bez razloga, ali ove druge modam bez greške bez da se išta vidi.
Npr: Sapphire kao proizvođač ne stavlja naljepnice ali je isto po njihovim pravilima da se originalan hladnjak i pasta ne skidaju -> LINK, međutim dobio sam odgovor od njihovog supporta da ako to radi ovlaštena osoba u smislu "stručnjak" ili direkt ovlašten od njih da se taj proces najčešće niti ne vidi pa automatski oni svoje kupce ne gnjave s tim kada dođe do RMA, osim kada je u pitanju vidljivo fizičko oštećenje.
virus1 je offline   Reply With Quote