View Single Post
Staro 25.02.2014., 14:14   #93
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Jebo ga Irud tutlavi, čipovi imaju neki LIMIT do kod idu, i veoma je sličan s obzirom da se radi o identičnim. I ako oba jebena čipa idu do 1200mhz, razlika je u rasponu 3-5% (gore dokazana čudnovatim nizom dedukcijskih metoda i kompleksnih računskih operacija kvantnim računalom).
Gle, našao si krivom objašnjavat, objasni ovom esc-u, jer meni se više ne da trudit oko dječarca.

Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Poanta je da ne možeš u NEDOGLED tjerat tu 7970 75mhz VIŠE (tvojom lineranom skalom).

I jebemu Iruda #2, ako neka 7970 ide do 1150mhz, a 7950 potegne do 1250mhz, ajmo sad razmislit, što se događa?
Nemoj hebat? A ko garantira da će 7950 ići na veći clock nego 7970 ili 280x? Upravo kako si dolje napisao, to je lutrija, ja samo referirah ovom ...... od esc-a da je NA ISTOM clocku 280x JAČA od njegove svemoćne i najbolje na svijetu 7950, što njemu nikako doć iz .... u glavu.
To je poanta Samo što i ti imaš 7950 pa očito namjerno ne želiš shvatit o čemu se piše cijelo vrijeme.

Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Odgovor na nagradno pitanje šaljite na overklouk@irud.hr

Znaš kaj, to ti je vse kak se veli, neka silikonska lutrija il tak nekak kak već veliju.
Tako je, silikonska lutrija gdje se ne zna do kud će ić koji čip, no (bar ja) priča se o razlikama na ISTOM clocku.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote