View Single Post
Staro 08.11.2018., 14:17   #12
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Rakuten je nešto kao amazon ili ebay. Ispod ti lijepo piše tko ti zapravo prodaje taj ključ samo što ti ne znaš čitati sa razumijevanjem. Također očito je da je ovo oem ključ,Should the computer be reformatted, reset or any changes made to the hardware, there is no guarantee that the key will continue to function...

OEM se ne smije koristiti osim ako je kupljen zajedno sa računalom i na istom računu naveden.

Za privatne svrhe nema problema ali ovo ti ne prolazi kod nijedne inspekcije a ti se slobodno obrati inspektoratu pa provjeri
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Pričaš gluposti!


Kao prvo pogledaj i nauči nešto o tvrtki Rakuten. Tvrtka ima uredan EURI broj i iz Njemačke je.


A dio je ovog:

https://global.rakuten.com/corp/


Dobiješ potpuno uredan račun što se tiče porezne i inspekcije.


Ako je nešto ilegalno onda ganjaju njih a ne tebe.


Nije zabranjeno nešto kupiti legalno na slobodnom EU tržištu što ima uredan račun, a pitanje prodajne cijene je stvar tvrtke koja prodaje.


Proizvod se uredno registrira kod Microsofta, tako da s te strane je također legalan.


Ja kao kupac nisam prekršio niti jedan zakon i inspekcija nema jednog razloga da ne prizna uredno izdan račun od legalno registrirane tvrtke koja uredno postoji u Njemačkoj.





Po čemu inspekcija može kršiti zakon i meni nešto spočitavati, ako postoji uredan račun i ključ za produkt koji se uredno i legalno registrira kod Microsofta?

Po kojoj sam cijeni ja taj proizvod nabavio je moja stvar i onog tko prodaje po toj cijeni, to nije stvar na inspekciji da o tome odlučuje i iznosi svoje mišljenje.

I da postoji ESD software a to je elektronički distribuiran softwer što je sasvim leglan produkt koji se ne prodaje u fizičkom obliku.
buljaka je offline   Reply With Quote