View Single Post
Staro 13.04.2015., 21:06   #112
AtOmIc
Premium
 
AtOmIc's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 324
Citiraj:
Autor Zaggy111 Pregled postova
Trebao bih samo jedan kratak savijet. Kupujem mob za roditelje, nisu bas na ti s tehnikom, dosad su koristili jedan stari Alcatel s Androidom. Najvažnije im je da je mobitel pouzdan, da dobro radi Whatsapp i Skype videopozivi. Da li je Windows phone za njih? Konkretno Lumia 640?
Imao sam sličnu dilemu sa svojim roditeljima, nakon koje sam kupio samsung galaxy S plus (tada još dosta dobar mobitel). To je bio takav fail da je to bilo strašno, nikako im nije legao OS i nisu se snalazili, da ne pričam da je bilo rušenja i koje kakvih kerefeka. Nakon toga kupili HTC 8x (windows phone), presretni su, nebi ga za nista mijeljali.

Fora je sto se tileovi mogu podesiti da budu veliki, kao i svi tekstovi na mobitelu (što je njima ogroman plus jer konacno znaju sta rade i bez naocala) . Također činjenica da nema milijun menija swipeanja i koječega nego onaj start screen koji je praktički gore dolje im je super jer se ne gube i sve im je odma dostupno.

Također kako brat živi u Njemi a ja na potezu OS-ZG Skype i Viber im je bio bitan. Skype radi odlično, Viber kako kada, ali i na bratovom iPhoneu 6 viber cesto zna zezati tako da mislim da nije samo do WP.

Eto po mom iskustvu pokazalo se kao puni pogodak. Također imam par drugih prijatelja koji su imali slična pozitivna iskustva sa starijim ljudima(roditeljima) i WP, čak do te mjere da sada i neki hard core android fanovi, starijima ili casual userima, preporučuju winphone :P

P.s. Mislim da je L640 odličan izbor ako kupuješ novo. Korišteno na budgetu bi preporučio Samsung Ativ S, HTC 8x ili Lumia 920
__________________
The quieter you are, the more you are able to hear.
Pošten trgovac: 1 , 2
AtOmIc je offline   Reply With Quote