View Single Post
Staro 04.05.2011., 16:13   #1
magnus
Premium
Moj komp
 
magnus's Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: VT
Postovi: 134
Pomoć vezano za monitor

Konkretno radi se o kupnji novog monitora. Planiram uzeti 23" LCD monitor ali sam u jednoj velikoj dilemi za sto se odluciti. Monitor bi sluzio vecinom za filmove, igre nesta malo za obradu slika i izradu web stranica. Naravno kao i vecina imam novcani limit do nekih 1800 Kn. Gledao sam dva modela SAMSUNGA P2350 i P2370H. Ne izgledaju mi lose malo sam proucio brojke i za tu cijenu stvarno dobro izgledaju monitori sve dok nisam naisao na par recenzija koje spominju jednu manu kod tih samsungovih modela, a to je probijanje pozadinskog svjetla na dnu ekran. Ne zvuci kao neki veliki problem ali imam osjecaj da prilikom gledanja filmova bi moglo biti dosta iritantno. Prelistao sam forume i vidio da dosta ljudi posjeduje i hvali Dell-ov model U2311H. Taj Dell mi se cini jako kvalitetan i pouzdan monitor samo neznam kako ce pomasa prilikom zahtjevnijih igara i gledanja filmova zbog odaziva od 8 ms. Zanimaju me vasa misljenja o navedenim monitorima kao i vasa iskustva sa istima. Svako misljenje bi mi puno znacilo. HVALA VAM
magnus je offline   Reply With Quote