View Single Post
Staro 03.01.2019., 20:29   #990
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ima li ko rješenje a da nije trenutna kupnja cijele nove konfe iako će i to relativno brzo.

Pod moj komp znam da me procesor guši ali na 1080 gtx i rezoluciji 1440 igra na nekim mapama tako brutalno uspori. Dok neke mogu držati sve blizu ultra da klizi, onda opet sitna trzanja i gluposti. ( Medium i ultra se slično ponaša dok tek skroz na low prodiše igra.... iako i tu zna usporiti.... )

Jučer igrao conquest i onu mapu Roterdam skoro sve na ultri osim trave i taa na low klizilo......
Twisted steel mi trzaka i usporava i slično.

Držim proc na 4.0 Ghz. Bf1 isto na 2k rezoluciji sve ultra recimo klizi cijelo vrijeme. Također recimo Rainbow Siege sve ultra.....Doom sve ultra i nightmare itd....

Mogu razumiti da je došlo do zagušenja sa starosti procesora ali ne i ovo da neke mape savršeno rade jednom a drugi put mi je i Roterdam trzako.

Win update do kraja, sve novi driveri...... Ima li pomoći ili da ostavim sa strane dok ne kupim novi Proc mbo i ram ?

Dx12 ( jer mi stvarno ima bolje performanse na 12 za razliku od BF1 koji sam držao na DX11)
FFR na off jer mi stvara kao latenciju osjetim da lošije radi i tako....
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote