View Single Post
Staro 15.12.2017., 16:33   #199
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
Kolega jesi li ti ovdje došao sudjelovati na neki način i biti produktivan član ove forumske zajednice ili samo biti bezobrazan i glup?
Na koji ti to način sudjeluješ? Kažeš on je u pravu i onda citiraš nešto što uopće nije bitno.
Ne znam jel treba opet reći, nikoga ne zanima da li pošta smije naplaćivati pakete od pola kilograma, gdje piše o naplaćivanju za sve male pakete?
Citiraj:
Kontaktirao sam poštu, inspektorat, hakom, svjetsku poštansku uniju... (ti si kontakirao koga točno osim vidovitog milana? )
Poštu nisi trebao kontaktirati (logično), inspektorat bilo kakav ne nadzire poštu, a HAKOM koji nadzire piše ono što im pošta izdiktira.
Ali svakako me zanima odgovor koji si dobio od svjetske poštanske unije, pa ako ga možeš kvotati.

Citiraj:
i iz ovog odgovora ovako i iz glave sam ti naveo i dao 2 dokumenta u kojima se spominju mali paketi.
Svaka čast, samo nisi ništa riješio ni odgovorio.

Citiraj:
Ostaje dakle ustanoviti ima li pravo pošta ignorati 500g ili donijeti svoj cjenik neovisno o tome na temelju kojega naplaćuje i ispod 500g. Ispravi me ako griješim ali ti nisi niti znao da postoji išta od navedenoga zato smiri se malo jer inače nećeš dugo...
Znam ja puno toga, inače ne bi ni pisao ništa, ti si taj koji meni priča na što pošta ima pravo, a na osnovu NIČEGA.
Bolje reci "nisam siguran, "ne znam" i sl., nego ideš nešto pisati, a na kraju smo opet gdje smo bili.

Borzan ovdje itekako ima pravo i jako dobro uporište da ovo potegne u EU parlamentu.
Hrvatska je jedina zemlja koja to naplaćuje i zato to treba temeljito ispitati.
Zanima me samo što će biti kad se utvrdi da je sva ta naplata bila nezakonita, tko će ljudima vratiti novce....
zalman1 je offline   Reply With Quote