View Single Post
Staro 06.02.2018., 14:24   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
To je sve od komentara?

Čitam, pa iako sa strane kupca recimo da mogu razumjeti problematiku, kao prodavač i kao kupac sam X puta i prodao i kupio nešto s takvom vrstom garancije. Od x tako kupljenih proizvoda, imao sam nekoliko reklamacija koje su prošle baš bez problema, kao da sam i imao fizički račun na svoje ime. Isto tako i davao sam takve garancije, isto tako imao u x navrata potrebu da ih realiziram i naravno sve je prošlo ok.

Naravno, dopuštam da je i bilo drugačijih situacija no kao i u X primjera do sada - PCE tržnica je oglasna ploča, moderatori se NEĆE i ne mogu petljati u trgovine, cijenu, uvjete trgovine i sve što svakome od vas padne na pamet Imamo 7-8 glavnih pravila i trenutno ne vidim niti jedno koje bi trebalo biti dodano u taj set, pa tako niti ovu priču. Pravila su vrlo jasna, MORAŠ oglasiti jel artikl ima ili nema garanciju. Kakva je ona, na koga glasi, na kojem papiru je sprintana, koje je boje taj papir, ko nosi artikl na garu i sve ostalo - isključivo stvar dogovora na relaciji prodavač - kupac.
tor je offline   Reply With Quote