View Single Post
Staro 25.10.2019., 17:36   #2970
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
Neznam gdje postaviti ovo pitanje pa postavim ovdje jer ne zelim dobiti na vrata policiju, kazne ili žalbe.
Sa par kolega i kolegica sportaša otvorili smo svoju neprofitabilnu sportsku udrugu. Sve je super često smo po natjecanjima i živimo za trčanje. Kako je vrijeme prošlo spletom okolnosti kao udruga napravili smo jedan svoj proizvod vezano oko samog trcanja i psa i dotični proizvod se svidio dosta ljudima ( za sad nisam usudio se ista napraviti za narudžbu dok ne provjerim legalno ali preko 30 ljudi je vec za interesirao) i zele ga nabaviti od nas. Dali krsim zakon i dali smijem tražiti donacije te kada osoba donira novac na nas ziro racun mi mu u znak zahvalnosti poklonimo proizvod? ( ne planiram varati državu niti ista ilegalno jer ne zelim riskirati si udrugu ali me zanima sto bih napametije bilo napraviti u ovoj situaciji?) privatno ne zelim prodavati niti me zanima zarada niti nikakve uplate na moj racun jer nismo pokrenuli udrugu radi novaca ali splet okolnosti doveo nas do ovog...
hvala na bilo koji info jer dosta sam googlao oko ovog n nemogu ni blizu naći odgovor sto smijem a sto ne.
lp
cdhr je offline   Reply With Quote