View Single Post
Staro 20.11.2018., 20:53   #3005
chillout23
Your God is in your mind.
 
chillout23's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Planet Earth
Postovi: 601
Citiraj:
Autor thubanx6 Pregled postova
Imaš ih po njuškalu na sve strane a ako te zanima malo pristojnija i provjerenija opcija mogu dat svaku preporuku za:

http://www.elin.hr/

Šalji mail da provjeriš šta je dostupno. Cijena ti ne ispadne strašno veća nego na njuškalu a znaš šta dobivaš.

Hvala

znam za njušku...mislio sam na dućane i to thx

Apropos kupovine sa ebaya...ima jako dobrih stvari za kupiti...ali pazi na ono kaj NE PIŠE u opisu proizvoda!

Imaš na stranicama ranije moj slučaj od prije nekih 2 mjeseca...naručio T520 i dobio ga bez kamere, optike i BT modula. Pošto je za kćer, kamera i optika su mi potpuno nebitni, iako bi volio da je došo sa optikom pa da je koristim ko externu za slučaj kad će maloj trebati (škola i slično)...kameru i bolje da nema. Ali kad sam vidio da nema niti BT, e to mi je bilo stvarno breaking point.
Kontaktirao sellera i on mi je odgovorio doslovno: "Ne piše u opisu da ima to, to i to i to znači da niti ne mora imati."
Logika za vola ubit.
I reko idem na PP dignut dispute i tražit nekih 25-30€, da si pokrijem troškove nabavke za optiku i BT. Ali sam drugi dan već (nakon kaj im je seller dao objašnjenje) dobio nogu u guzicu od PP i rekli su mi da nemam osnove da dobijem ništa i da je seller u pravu
Tako da pazi. Iskomuniciraj sa sellerom sve moguće i nemoguće.

Inače, laptop je bomba. Kad sam ga otvorio, bio je ko iz tvornice (govorim o iznutricama, ne o sadržaju pakiranja). Radi savršeno. Stavio SSD i juri ko velki
Naručio BT usb stick (plug and play) koji radi doslovno trenutno čim se ubode u lap i usb kabel za sata pržilicu da ide ko externa (ebay isto)...

Mislim da sa provjerenim sellerima stvarno nemaš brige. I ovaj je provjeren (oko 7500 transakcija i 100% feedback), ali sam naletio na foru hehe
Samo traži sellere sa čim više transakcija i ne ispod 99,5%-100%. Uvijek ima slučajeva da se nekaj desi u transportu ili nekako i onda seller dobije loš feedback, a nije kriv...
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav

Zadnje izmijenjeno od: chillout23. 20.11.2018. u 21:07.
chillout23 je offline   Reply With Quote