View Single Post
Staro 02.08.2017., 09:47   #283
smurfORnot
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 71
Curi odlazi jedan od 2 monitora što ima, i tako ja njoj bacio bubu u uho, 34'' ultra wide monitor, što joj se svidjelo kao ideja. U biti jako se puno bavi pisanjem udžbenika(što word, što online, nešto crtanja itd) i screen estate joj je glavna stvar jer su joj 2 monitora nakon jednog bila preporod, a ovo bi joj vjerojatno bilo još i bolje pošto bi mogla imati još jednu stvar otvorenu ako se ne varam, ne moraš non stop okretati glavu itd...
Procesor i5 6500,8gb...ja tu i tamo bacim LoL kod nje(ce se LoL i dalje moci vrtiti na 1440 rezoluciji?). Znaci monitor je maltene jedino njoj za rad, ja se i dalje doma igram na svojoj 1080 rezoluciji bar još godinu dana dok ne dođe nova generacija grafičkih/procesora.
Buraz joj može uzet preko svoje firme monitor pa u biti ima uštedu od jedno 1000kn. Kolko vidim, Monitor AOC U3477PQU, 34" UWQHD AH-IPS ispadne jedno 4000kn, i ne vidim ništa drugo da bi se kod nas moglo naci bolje u tome rangu? Ima ovih jeftinijih 34'', ali 1080 rezolucija, ne hvala. A ove skuplje varijante ili su par tisuca skuplje, ili u biti ne dobiva ništa više što njoj treba u odnosu na ovaj?

Iako vidim da ima i ovo:
https://edigital.hr/monitor/lg-34um88-p-219-ips-freesync-led-monitor-p421116?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click koji je iz nekog razloga 2,5k kn jeftiniji nego kod drugih...a znam da svi imaju loša iskustva s njima po pitanju poslovanja...

Zadnje izmijenjeno od: smurfORnot. 02.08.2017. u 13:10.
smurfORnot je offline   Reply With Quote