View Single Post
Staro 02.08.2007., 23:25   #13
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
oke ironično ali imam iskustva u ovom...nebiste vjerovali...imam dionice u bikari i u podravki...a tek mi je 16

umro mi je stari i mislim pra pra djed nažalost pa je ostalo na meni..

eo ovako gle...godišnjim prihodima se neš obogatit...osim ako nisi veliki dioničar...to znam zbog podravke

navodno sad ima nekakav zakon da mali(ekstra mali) dioničari MORAJU prodati svoje dionice...to znam jer je nekakav veliki dioničar poslao nekakav,pazi ZAHTJEV za otkupljivanje dionica...na što je moja stara jasno se pobunila pa je na kraju od suda dobila info da mora prodat...neznam jer to samo kod bikare slučaj il..

inaće preprodavanjem dionica možeš dobit ali...ALI...riskantno...a za ulaganje se mora puno čekat...a rizik zavisi od iznosa kao što je vjerujem coconut rekao... više rizika=više para(u sretnom slučaju)

ja od svojih dionica od podravke(sitni dioničar ) dobivam 200-300 kuna godišnje...sister i stara isto jer svako ima isti iznos dionica...

eto to je to...ali opet ponavljam....sve što ja znam su informacije koje su mi bile NUŽNE....tako da ti nisam njuškao po tome i neznam puno
Angelus je offline   Reply With Quote