View Single Post
Staro 07.04.2020., 16:19   #7259
VMik
Premium
Moj komp
 
VMik's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb-Vukovar
Postovi: 109
Citiraj:
Autor baropithecus Pregled postova
Hej ljudi, rikava mi kontakt na starom mobu (hura za usb-c) pa gledam što bih mogao uzeti da ga zamjeni u midrange kategoriji.


Trenutno gledam Mi 9T u neutrinu, zanima me kakva su vaša iskustva s ovim mobom i imate li što drugo za preporučiti za slične pare (2-2.5K novo s garancijom). Koliko vidim, kad je stigao update na Android 10 ljudi su imali nešto problema s baterijama, je li još uvijek to slučaj ili su to spatchali?

Donekle vezano - ako otključam bootloader i flešam custom rom, gubim li garanciju iz neutrina?
Što se tiče baterije ja nisam osjetio iskreno neku promjenu nakon Android 10. Bude mi po 9-10h SOT jer većinom koristim mobitel za relativno lake stvari (WA, Viber, Reddit, malo YT, firefox).

Ja osobno nemam nikakvih zamjerki, radi ko urica. Očekivao sam ogrebotine na ekranu, ništa strašno, noviji Gorilla Glass je mekaniji, neće tako lako se razbiti no i lakše se grebe. Ništa što se ne vidi osim ako tražiš. Nisam probavao zaštitne folije/staklo jer imam osjećaj da otisak prsta neće funkcionirati najbolje pod time.

Trenutno imam 8 sati s još 15% baterije. Punio ga prekjučer.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
VMik je offline   Reply With Quote