View Single Post
Staro 12.08.2008., 22:36   #118
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
Onda valda imamo iste. Stolica je kvalitetne izrade ali moram priznati da meni i nije bas najudobnija. Prije sam imamo neku koju sam kupio na akciji u kauflandu za 199kn (ista je u lesnini kostala 399kn ) i ta mi je bila udobnija. Najrađe bi tu tati opet uzel, a njemu dal svoju . Naslon na ovoj mi je jako dobar, ali dio na kojoj mi je guzica mi je jako neudoban. Neznam kako kod tebe, ali ja sa svojih 80kg propadnem skroz do podloske ispod spuzve (mislim da je spzva ispod tog mrezastog platna). Najrađe bi skinuo tu "mrežu" i stavio jos jedno 5-6 cm spužve

Da, radi se o istoj stolici. Meni je nenadjebivo udobna, još kada dignem noge na stol i bacim se za iza onako, u poluležeći, ma zvjer. Vjerovatno se radi o tome na kakvim smo stolicama prije sjedili. Za kompjuterom sam imao jednu staruuuu stolicu oko 10-15 godina, kuhinjsku ružnu, sa savijenim naslonjačem, neudobnu, drvenu, sva se raspadala, za stolom na kojem učim ista priča, tako da je ovo za mene preporod. Naravno da mi isto guzica dođe do kraja, ali ne smeta mi, nisam navikao na ovakav luksuz Fora je leđni naslonjač, barem ne bole leđa i u pravilnom je položaju, a onaj jastučić sam si spustio skroz dolje, ispod bubrega da ne ozebu
ALiEN17 je offline   Reply With Quote