View Single Post
Staro 24.01.2021., 11:41   #2499
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Not yet Odlučio sam krenuti "u nazad", prvo od XP-a pa prema DOS-u jer sam skužio da je kompatibilnost na XP-u za w98 puno bolja nego se sjecam da je bila...

Tako da sada mi je doma XP konfa, koja je zapravo gotova, samo se igram na njoj tbh haha. A na drugoj lokaciji je ostatak ergele, pa po njima prckam kad sam tamo (uglavnom to bude vikendom) tako da taj dio malo duze traje onda. Za pocetak sada sam krenuo na p4 konfe, prvo ova od jučer a nakon nje dolazi na red čišćenje p4 "kerum" riga (zbog mirisa koji ga krasi haha). Onda moram odabrati jednu od te dvije koja bude ostala sa mnom (ta bude dobila unutra onu tvoju ti4200), a druga ide frendu na poklon jer si je htio p4 tako i tako pa kad ja vec imam dvije (dio dijelova je tako i tako on poklonio pod "neispravno")... S obzirom da je Bertone napravio odlican job sa "kerumom" i pojacao ga rekao bih koliko god je bilo moguce, presloziti cu još malo taj p4 koji bude išao frendu i maximalno ga naturpijati i predložiti mu xp s obzirom da njega zanima "friškiji" time period od mene

A onda su u planu P2 i MMX. Za pocetak budem se malo igrao samo s konfom onako kako si ju ti slozio plus budem ubacio unutra onu voodoo2, cisto da vidim one neke stvari o kojima smo pricali (UT) a onda budem probao da li bi prošla i kao dual boot za DOS (s obzirom da nemam previse interesa za igre prije 90tih, vecina koje me zanimaju se krecu u 90+ segmentu) sumnjam da ce biti problema sa proc speedom i slicnim stvarima koje znaju radit probleme (iako da se i tome da doskociti). Tako da zasad ceka da dođe na red, ovisno kako se pokaže možda završim cjeli projekt na P2 kao w98 DOS/Voodoo i drugim P4 kao w98 ti4200 overkill sustavima. Što bi bila najbolja opcija jer onda eliminiram onaj MMX i jedno kuciste, ali ako nece biti druge, budem dodao i njega kao DOS only mašinu. Kaj sad di stanu 3 budem zgurao i 4

Onda samo jos se preselit u veci stan da imam mjesta za to sve... No o tom po tom haha
Alien_200581 je offline   Reply With Quote