View Single Post
Staro 24.01.2021., 10:56   #2498
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
E taman sam te htio pitati kada sam vidio SSD gore na slici, kako se ponaša sa XP-om i jesi primjetio nekakve čudne simptome, s obzirom da sam se načitao svakakvih (po meni prenapuhanih) pričao o užasima groznog XP-a bez trima koji ubija SSD-e brze nego agent47 targete. Ali me kolega preduhitrio

I ja sam se danas malo poigrao sa svojim kantama, evo par fotki od onog frendovog "mrtvog" p4 koji actually čini se radi bez greške.



Odmah sam iztestirao na njemu dva keksa od 256mb (bio sam posebno hrabar i bezobrazno stavio raspareni ram), uz Trekkievu ti4200 i Creative sblive!, i cini se da sve dela odlično (barem po hirensu i par testova koje sam izvrtio). Strpao sam unutra i 80+320 GB diskove (znam znam, previse je haha, ali kako mi stoje bezveze po ladicama mislim si nekak da je bolje da su u nekom kompu onda). A kakav bi to bio testni setup bez jefine Chicony-ce YU layouta (bar tako kaže oznaka na boxu haha) i vjernog AOC LM 500 (koji i dalje na moje čudo dela kao urica a napunio je upravo 20 haha).

Još nabacim swap baterije na ploči i uštekam famozni cd2zvučna kabel (to su stvari koje sam zaboravio ponijeti sa sobom na lokaciju B) i onda cemo puknuti gore w98 da vidimo kako budu se ponašali u toj frankenštajnskoj kombinaciji dijelova
Kad smo već kod W98 i starih konfi, jesi uspio nešto napraviti sa onim P2?
  Reply With Quote