View Single Post
Staro 05.07.2017., 20:37   #79
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Free botovi su scam, a ovi koji se placaju su pravi scam.

Neznam kak netko tko se je na pcekspert forumu, jos i rudari, pa predpostavljam da nekog vraga i zna o toj informatici opcenito barem toliko da znade da botovi nemogu trejdat.

Da bi to bilo tako onda bi svi koristili te botove, i zar bi ti svoj bot koji recimo na utopilotu zaradjuje 1$ dnevno prodavao?

Naravno da nebi, nego bi ga psotavio 10 000 puta i dnevno zaradio 10 000$.

Joj meni...

EDIT:
I kako to da bot pusi ako cijena pada? Kakav je to bot? Zar nebi taj bot trebao izac iz trejda, i veselit se sto cijena konacno pada, i cekat ponovni ulazak u trejd na nizoj razini i veseljem da cemo opetz letjeti visoko? Barem bi to bot morao znati...

Opusti se.
Kužim da je burza u crvenom pa su ljudi nervozni.

Dakle ovaj bot ima dosta postavki. Postaviš ga razumno i odeš na godišnji.
Kupio sam ga zato jer mi se ne visi stalno po mjenjačnicama.

Evo, za danas mi je zaradio 6 dolara, do 17.30 sati, sad je i više jer eth raste.
Bot funkcionira tako da analizira valutu, autor skoro svakodnevno prilagođava strategiju, na tebi je samo da prihvatiš ili odbiješ taktiku.

za primjer - bot kupi valutu recimo po tečaju 1, ako padne na 0.6, kupi ju opet jer je procjenio analizirajući sve od prije da neće ispod toga padati, i onda ga proda kad dođe na 0.8, zaradi 0.2, pa onu drugu polovicu proda kad ide iznad 1.
Ukratko i jako pojednostavnjeno.
Podešavaš koliko da ulaže, kada.....ima toga.
Za sad funkcionira, napisao sam da ću napisati dojmove nakon tjedan dana i nakon mjesec dana.
jed2i je offline   Reply With Quote