View Single Post
Staro 26.09.2016., 00:01   #3
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Ne bi AsRock jer sam kao sto sam rekao samo problema imao s njima. Jedna B85 Pro4 mi dosla sa skrivljenim pinom na CPU socketu... pa ti to reklamiraj... ne bi Asrock i dobro... Gigabyte ili MSI moze... Asus isto nula bodova.

Sto ce tice pcie konektora, gledam na nekakav resell-ability... ako dođe do toga da se prodaju ploče, više ce se dobiti sa prodajom 6 ploca nego sa prodajom 4 ploce... iako je mozda trenutno isplativije ici na 6 kartica po ploci... ali i sa 6 kartica po ploci onda je obvezan minimalno dual PSU...

Sto se algoritama tice pak, sve je opcija, trenutno mi se cini da ETH najbolje radi... i opcenito do sad mi se cini da AMD radi bolje sve algoe nego nvidia... a ti kazes nvidia... hm... moja u mom kucnom kompu 980 Ti radi 4MH/s ETH dok 280X radi 20... pet puta vise... pa sam malo skeptican prema nvidiji...

Gdje si nabavio onaj ATX kabel da jedna ploca pali oba napajanja? Ima ih na netu, nema ih kod nas...

I sto se tice napajanja mozda si u pravu, mozda bolje ici na 2x850 po rigu po 4 kartice pa bit miran... neovisno o algoritmu onda... ETH izgleda stvarno malo struje trosi...
dakky je offline   Reply With Quote