View Single Post
Staro 22.03.2018., 14:02   #472
stojaget
DB darko_podsused
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 1
Citiraj:
Autor sinka3 Pregled postova
Imam dva pitanja vezana uz XFX RX 580 XXX GTS (Samsung memorija)
(matična H100-D3A)

1. U Polarisu sam promijenio standarni bios i kad sam ga flashao preko ATIFlasha, bacilo mi je neki error, nisam zapamtio koji . Nakon toga resetirao sam miner i prilikom paljenja pojavi se normalno na početku opcije za bios, čak dođe i logo od Windowsa, i nakon toga nema više slike, odnosno mislim da se miner dalje ne pali. U trenutku flashanja bila je uključena samo jedna grafička. VGA je spojen na integriranu. Srećom da XFX ima gumbić za prebacivanje biosa pa kad prebacim u normalni (problem je nastao u overclockanom biosu) upali normalno. Njega sam uspio naknadno flashat. Da li sam možda brickao grafu? Da li postoji kakvo riješenje za vratiti se na default postavke?

2. Radi se o istom modelu grafičke. Gumbić sam prebacio na njihov OC mod. Radi na nekih 29,3 MH/s stabilno i troši oko 70-75W. U Polarisu sam samo promijenio temperaturu sa 75°c na 70°c. Nakon tog potrošnja je 95W. Kad vratim na default i dalje isto, 95W. Kako ju vratiti na staru potrošnju? Da li moram flashati nazad početni bios?
Imam istu karticu samo što meni tvornički radi 27mh/s eth-a, koji claymore verziju koristiš? Ja sam na win 10, claymore v11, zadnji adrenalin driveri.
stojaget je offline   Reply With Quote