View Single Post
Staro 07.01.2016., 00:10   #63
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Ma sa svim se više manje slažem s tobom, i inače na forumu ovdje cijenim tvoje mišljenje, ali Sony neće propast. Niti to pokušavaju. Čeka se sljedeće tromjesečje da daju izvještaj i ako i dalje bude ista prognoza shippanih uređaja to je to, Sony se oporavio u smislu da idu prema onom planu da odjebu entry modele i prebace se na flagship level samo radi profitabilnosti. Uostalom, cijela sila ostalih podružnica im još uvijek financira otkup Ericssonovog udjela kojeg su čini mi se isplatili u zadnjem tromjesečju ili u ovom sljedećem. Uglavnom, dok se prodaju senzori i PS nema zime za njih, pošto su kupili Toshibine senzore i cijeli njihov R&D + grade novu tvornicu mobova u Vijetnamu. Dakle, nije loše, za razliku od HTCa koji izda valjda 2-3 krpanja svojih flagshipova kao poseban uređaj i time si razbijaju profit. Meni je njih žao jer ih volim još od TyTn serije.

Zato ja uvijek navodim da u principu Apple nema konkurencije, sami su na svom OSu, dok god valjda kardinalno ne sjebu imat će odane kupce i bit predmet žudnje. Ostali svi su krokodili u malim barama i R&D tu igra ogromnu ulogu za Kineze koji su strašno napredovali u zadnjih 5 godina. Ako se sjećaš od onih ZTE jeftinih plastičnjara ili Huawei Ideos jeftinjaka do sada ZTE Axonna ili Huawei Mate 8. Brutala.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote