View Single Post
Staro 07.10.2007., 12:28   #30
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor nino5 Pregled postova
Slobodno ju ti ostavi....@Disco, a i ti si malo "biseran" jel. NHF ali gro problema nije samo u grafi. Grafa u svojoj poziciji u zatvorenom kucistu gdje isijava toplinu? Sve ide preko hladnjaka van? Ne ne. Vidis, grafu je vazno ohladiti na "normalnu" temperaturu iz razloga sto topli zrak sa grafe ujedno grije i (ovisno o polozaju) chipset te hladnjak procesora. Neznam kako bi ti razmisljao da igras recimo CoD2 cca 3-4 sata na netu i temp. grafe ti stalno oko 80-85c. Pa ti nesto bloka, pa vidis da se proc grije, pa dodjes na pce furum sa pitanjem zasto mi? ufff
Igram Quake Wars demo i duze dnevno... a max temp mi nikad nije dosla ni do 75,al svjedno mislim da ta graficka moze podnest 90 stupnjeva bez beda.

Ja sam sa svoje cim sam je kupio skinuo hladnjak i maknuo ono ''nesto'' i stavio onu bijelu pastu, ocito i to ima utjecaja.

E pa zato sam ga i pitao jel mu bloka!!! Ti uopce ne citas! Reko ako mu bloka nek poduzme nesto, ako ne nek ne dira!

Stara x800gto@x850xt sa zallmanom vf700c ili tako nekako (onaj skroz bakreni u obliku ruze) na ful okretajima je bila na nekih 80ak stupnjeva stalno 2godine !! I zamisli jos radi!
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 07.10.2007. u 13:12.
Disco je offline   Reply With Quote