View Single Post
Staro 14.07.2019., 20:39   #379
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Istu stvar sam nedavno radio nakon prijenosa broja, ali u samsung J6 mobu. Stara simica je bila iskljucena, ali sam uredno prebacio kontakte na gmail. Probaj staru simicu jos u nekom drugom mobu, prilicno sam siguran da su kontakti jos gore.
Probao sam u drugom mobu, ali ista stvar, jednostavno ne vidi staru sim karticu. Ne znam što da radim, toliko sam kontakata imao i nemoguće je više ako ne uspijem nekako aktivirati staru sim karticu da ih nabavim. Ja sam mislio da oni kad daju novu sim karticu, da prebace sve sa stare na novu. Da me ova barem upozorila u tele2 centru, ali ništa. Opet sam mislo da ću staru ubaciti u drugi mob i ručno ispočetka upisati sve kontakte na novi sim.

Nije mi jasno također zašto nema opcije kad želim dodati novi kontakt na ovoj novoj nano sim kartici u nokiji, da nemam opciju da spremim na sim karticu nego samo na uređaj?

EDIT: sad sam probao opet i vjerojatno nije prvi put sjela dobro sim kartica, jer je stari mob nije vidio. Uh, koliko mi je lakše. Samo me još zanima zašto na novoj nokiji ne moku spremiti kontakte na novu nano sim karticu, nego samo na uređaj?

Zadnje izmijenjeno od: HAL 9001. 14.07.2019. u 20:49.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote