View Single Post
Staro 28.12.2017., 20:43   #95
robinhozg
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 22
@robimarko-bug krivo rekoh..kaže otac da će bit u dodiru s jednom električnom žicom samo od dnevnog boravka do mog PC-a (~6 metara), a od 2.kata do prizemlja se provlači uz telefonsku žicu koja će sad bit samo do 1.kata..onda kad dodjemo u prizemlje LAN kabel će ić samostalno do dnevnog boravka..misliš li da za to nije dobar cat6a?
ne znam jel za optiku treba neki OE konverter ili nešto dodatno da optikom povežem 2 routera? koliko koštaju te komponente i tak.. da li se plastični kabel može podosta svinuti jer bi sa 2. na 1. kat imao prijelaz od gotovo 90°? mislim da nemam potrebe za optikom..

@dadoremix krivo si me shvatio.. do ~1000kn sam mislio ići, znam da ASUS RT-AC1200G+ košta ~600kn..mislim da ću ovo kupit..je malo skuplje, al sad kad već to radim da napravim pošteno..jedino kolko sam vidio da on nema MU-MIMO što bi bilo dobro za budućnost ne?

@jp_rv i ti si me krivo shvatio..nije mi niti cilj preko WiFi-ja imat tolike brzine, a i znam da nisu ostvarive..mora imati gubitaka, a ac znam da već kod 1 zida ima gubitak..također, znam da je i stvar electronic bottlenecka..tako da mi je 50 Mbps i više nego dovoljno za mobitele/laptope..mislim da će to bit ostvarivo jer ako mi AP bude u dnevnom boravku onda je na najboljem mjestu kad tamo najviše borave ostali članovi obitelji
a za brzine žicom ćemo vidjet..znam da mi nije potrebno 500/120, al za 164kn/mjesec zašto ne

@Nikky zašto 2 Lan kabla ako može?
robinhozg je offline   Reply With Quote