View Single Post
Staro 04.06.2013., 13:18   #69
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Street_Racer Pregled postova
Ukratko, ne, nemaš pravo prijevremenog raskida bez plaćanja naknade za prijevremeni raskid ugovora. Bez obzira na stanje signala, radi li to tebi trenutno ili ne, njih ne zanima, nekad je to bilo dovoljno za raskid, ali ogradili su se oni od toga i zaštitili sebe davnih dana. Možeš eventualno nazvat službu za korisnike, objasnit situaciju, proslijedit prigovor, onda to kao tehnička služba dalje rješava pa te povratno kontaktira, mala je mogućnost da će ti uspjet pomoć. Znam kako to ide tamo jer sam radio u tele2 i ne bi ni u snu tele2 odabrao
Ja sam imao tele2 stick i radio mi je bolje od svih drugih operatera ... neki čak kao bonbon nisu ni imali 3g signal u tom produčju ... to sve ovisi od lokacije

Citiraj:
Autor apekop Pregled postova
pozdrav, evo ja imam tele2 stick, u centru zagreba sam prekoputa autobusnog i signal i ping i sve je lose... jedva da se ista moze normalno... evo rezultata ovdje
I sad nebi ja nista reko, ali imam ga vec godinu dana, do prije tjedan dana download mi je bio preko 5mb upload oko 2, a ping se vrtio oko 100... Otiso sam se žalit, dali su mi novu karticu, i dalje je sve isto.
Lokacija sticka il kompa il bilo cega je ista... ali eto, samo odjenom je sve palo za 70% --- i da, nabavio sam i drugi stick, da vidim mozda se moj pokvario ili nesto... ali ista stvar......
piši prigovor na signal al u principu imaš ok brzinu za mobilni stick ... jer kod toga su ti oscilacije svaki dan ... danas možeš ima 7mb sutra 1 ...
Xenon je offline   Reply With Quote