View Single Post
Staro 16.03.2012., 16:43   #309
Bruner
Registered User
Moj komp
 
Bruner's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Novi Marof
Postovi: 30
Koji cooler za Intel DC E5700 3.0 (znaci nije clockan, al bi ga mozda malo clocknul kad skuzim kak regulirati voltaze)...razmisljam o Coolermaster tx3 ili katani3, al sam vise za tx3 jer je katana pre velika za moje kuciste...imate vi kakav treci prijedlog i je li imal tko tx3, pa da mi moze reci ima li kakve razlike dok se stavi i drugi vent na njega (jer se mogu stavit 2)?I jos jedno podpitanje...muce me temperature proca, ali ne u smislu da se pregrijava, nego mi je cudno sto od kad sam kupio novi proc (8/2011) ja nisam vidio da su se temperature u idleu spustile ispod: core0 35C, core1 45C...znaci to su minimalne temperature koje je speed fan (ili bilo koji drugi program) ikada prikazao...logika mi govori da bi se temperature morale spustiti ispod te razine, ako ne radi niceg drugog, onda barem radi promjene temperature u sobi...znaci kolko ja god "ohladio" kuciste, temperature se ne spustaju...mada u biosu ponekad pise da je temp proca npr. 27 C, no speed fan to nikada nije zabiljezio...a i temperaturna razlika 1. i 2. jezgre je prevelika
Bruner je offline   Reply With Quote