View Single Post
Staro 27.09.2019., 21:15   #1
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Pomoć oko izbora

Pozdrav, trebam malo mudrosti oko nove grafe s obzirom na moj komp jer se ova stara 770 gtx teli na 99% konstantno, slava joj, iako gura u high detaljima vecinu igara.
Sad, dilema je: uzeti nesto slabije kao 1660ti sa 6 gb rama a jos uvijek puno bolje od sadasnje ili stediti jos koji mjesec pa ići na recimo 2060/2070 super koji su opet malo overkill za moj komp ali je to recimo ulaganje u budućnost, kad složim novu konfu grafu već imam. Nisam pametan.
Igram u 1920, ne patim na 2 i 4k reze ali moram igrat na high/ultra detaljima, makar i ispod 60 fps. Rtx serijja je mozda malo previse za mene a mozda i ne, pa zato pitam ovdje. Proc mi je na def.ali ga lako clocknem na 3.6 da pogura grafu ako uzmem jaču. E da, i mater-ploča samo pcie 2.0 podržava iako mislim da to nema neke velike veze, ali opet ne znam, zato sam ovdje.
Obzirom na sve navedeno molio bih neki savjet za kupnju, best buy za mene s konfom u potpisu. Zasad mi se cini izbor 1660ti 6gb jeftinija solucija ili igrati na veliko pa hrckat lovu za 20 seriju neku, ili mozda 1080 piknut? Pffff, cijeli ocean gpu-ova je vani, pogubio sam se....
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote