View Single Post
Staro 14.01.2010., 10:06   #35
Mast3r Chi3f
Premium
Moj komp
 
Mast3r Chi3f's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 118
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Po meni, za tu lovu je najbolja kupnja polovna 4870. Evo, prošlu subotu je u Linksu bila XFX 4870 512Mb za 760kn. Verzija sa 1Gb se nađe za 750 (rijeđe) do 800, 850kn (češće). Sapphire Vapor-X 1Gb verzije su se prodavale za 900kn na tržnici.

Ah 4870 nisam namjerno spominjao. Taj mitski gral polovne kupovine, eldorado svakog tragaca, legendarni jednorog za kojeg svi tvrde da postoji samo je problem sta ga nitko nije ulovio. Iz mog skromnog iskustva mogu ustvrdit da su sanse za pronaci i kupiti ispravnu 4870, po fer cijeni, bez ikakvih kombinacija i zavrzlama jednake onoj ko za pronalazak nevine slovenke na jadranu
Opaska, moje opservacije utemeljene su na intezivnoj visemjesecnoj potrazi na svim relavetnim mjestima kao sto su pcekspertforum,njuskalo,bol,plavi... sve do studenog prosle godine.
Tko zna, mozda se u medjuvremenu cak i popravio odgoj mladih djevojaka u sloveniji ali dostupnost 4870 polovnjace gotovo sigurno nije



Burko, onaj tvoj prijedlog na prvu ne djeluje lose ali kao sta kolega dream kaze ima jedan problem, njegova realizacije je utopija.
Premala je u nas ponuda za tako nesto, vise manje ono sta vrijedi plane odmah tako da slaganje nekakvih lista nema prevelikog smisla.
U biti glavna prednost (neki bi rekli i sam sarm kod kupovine polovnog) i je da nemas nekih best buy proizvoda kao u normalnoj prodaji vec se sve na to da se nadjes na pravom mjestu u pravo vrijeme te da si dovoljno mudar da to ugrabis prije nekog drugog.
Najneisplativji proc,grafa,mema... u redovnoj prodaji moze biti savrsena kupovine u polovnoj kupovini, kao i obratno.
Isto vrijedi ne samo kod pc komponenti vec i kod svega ostalog pocevsi od auta, stanova, strojeva pa nadalje.
Da se slucajno ipak i pokrene nesto takvo sa nekakvim elementarnim sjernicama brzo bi to zavrsilo sa onim mitskim raspravama oko boljih drivera i ljepse slike
__________________
Sine, ako stvarno nešto želiš u životu, morat ćeš raditi za to. A sada tišina! Počinje izvlačenje brojeva za lutriju

Zadnje izmijenjeno od: Mast3r Chi3f. 14.01.2010. u 10:23.
Mast3r Chi3f je offline