View Single Post
Staro 03.12.2015., 08:41   #92
cdanijel
Premium
 
cdanijel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Citiraj:
Autor marek45 Pregled postova
Čekaj čemu to sve služi i što s time dobiješ?
Jel se može s unifying receiverom kontrolirat i druge usb stvari koje nisu od logiteca?

Ja imam situaciju da imam na laptopu 3 usb-a, a trebao bih više.
Znam da mogu nabaviti docking station (trenutno ga ne bih nabavljao), ali me zanima dal to sve skupa mogu stavit na neki hub/switch ili nekaj i kako to u praksi šljaka?

Naime imam usb printer, internet preko usb sticka (znam da bih mogao sim karticu piknuti u msata wwan modul), miš usb i vanjski usb disk te tu i tamo kakav usb stick.
Unifying receiver je Logitechova izmišljitina koja omogućava da imaš samo jedan USB receiver i da spajaš do 6 isključivo Logitechovih uređaja koji MORAJU biti kompatibilni (imaju šesterokraku zvijezdicu zaobljenih uglova na sebi). Uglavnom se radi o tipkovnicama, miševima i sl. skalameriji. Ja koristim TK820 tipkovnicu s velikim touchpadom jer mi nekad spisi zauzmu mjesta za miša koji je inače Anywhere MX (imam ih jedno 5 valjda, u svakoj torbi valjda po jedan; daju se ponekad naći za smiješnu lovu; normalna cijena im je blesavo visoka; miš je lijepi, precizan i težak). Tipkovnice su mi još jedan fetiš jer tipkam previše.
Za stol preferiram TK820, za put i tablete koristim Microsoft Wedge Bluetooth.

Radije se dohvati njuškala i uzmi docking. Zadnji sam kupovao za X201 za frenda i koštao je 150 Kn. Po meni najelegantnije rješenje.
cdanijel je offline   Reply With Quote