View Single Post
Staro 15.08.2015., 15:46   #37
Stipe
Head Of The Radio
 
Stipe's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 672
iPod Touch 6 64GB mi je idealne veličine, a s nekih 80% performansi iPhonea 6. Iskreno ne volim biti u mogućnosti ometen oko glazbe što s porukama što s pozivima pa mi je s te strane važno imati razdvojen telefon i mobitel. U slučaju potrebe interneta i većeg ekrana umjesto 515 izvadim ipod i spojim se preko BT-a na net od mobitela. Tu opciju ima Nokia 515 ali samo single sim verzija. Ili s60 uz joiku premium gdje mi e52 izgleda zadovoljavajuće.

Prednosti iPod Touch 6G + Nokia 515 (Plus Xiaomi Pistons 2 za mobilnu nirvanu )su najočitije kod baterije. Oba uređaja imaju znatno dužu opciju korištenja. Osim toga mogu kada idem na trčanje ili u prirodu ponijeti ono što mi treba inače kod mobitela, a to su glazba i fotoaparat, a mogu primjerice mobitel ostaviti doma.

Još jedna prednost je što takav tip performansi ne mogu nigdje dobiti po toj cijeni u takvom paketu koji meni odgovara. (dakle iOS uređaj s 64GB memorije)

Hvala za amazon! Provjeriti ću svakako!

A što se tiče telefona imao sam sve od iPhonea 5, 6, HTC ONE-a, preko Lumije 1520 do 535 i jedino s čime sam bio istinski zadovoljan je iPod Touch 2G i Samsung U800.

Zadnje izmijenjeno od: Stipe. 15.08.2015. u 16:45.
Stipe je offline   Reply With Quote