View Single Post
Staro 14.09.2011., 16:54   #880
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Jedino je zayeb da $1.000 vrijedan Core i7-3960X u većini slučajeva ne nadmašuje (bar ne onak kak se očekivalo) tri puta jeftiniji Core i7-2600K, tj. cijela X79 platforma (najjeftiniji procesor $300 i najjeftinija ploča također oko $300) bude baš ko i Nehalem namijenjena za ljude koji stvarno imaju koristi od novog četverokanalnog memorijskog kontrolera, dual-QPI sabirnice, 40 PCI-Express staza i ostalih tehnoloških čudesa. Četverojezgreni Core i7-3820 bude radi pristupačne cijene naišel na potencijalne kupce, ali uz nadolazeći Ivy Bridge ne bi bilo čudno da većina ljudi ne juri (ako baš ne treba) u kupnju LGA-2011 platforme.
Nisam bas pratio zadnjih mj. pa me interesira od kud je taj info o i7-3960X. Ionak mislim da je taj proc rezerviran za imucnije ili sinove sa velikim limitima na maminim karticama. Vecina ce srecu potrazit u skoro duplo jeftinijem i7-3930 a velika vecina o njih nece imat apsulutno nikakvu realnu korist osim svega onoga sto spada u E segment. Brutalne gaming konfe sa x high end grafi i OC-e populaciju u koju spadam i ja. Ak ce SB-e volit otic u minus vise od SB vrlo vjerojatno ce jedan zavrsit na mom stolu..
MAGARAC je offline   Reply With Quote