View Single Post
Staro 11.03.2013., 19:08   #85
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
Istina je da ne mogu sam istestirat zato i pitam tebe u čemu je brža, a ti si taj kvazi 'test' odradio onako, od oka, i zaključio da lakše diše.
Činjenica je da je razlika u nijansama, a to kažu i malo stručniji testovi:
Kad vidim "GAMING" i strucniji u istoj recenici odma mi sve jasno, ono ako je gaming mjerilo za brzine u windowsima onda definitivno se gubimo u raspravi. Ako je tebi bitna brzina OSa u gamingu onda ja definitivno nemamo sta dalje raspravljat jer zadnja igra na mojim kompjuteirma je instalirana 2000-te i od tada komopvi sluze samo za posao/rad kod mene tako da meni su performanse bitne pa makar i par sekundi samo nek je brze, nakupi se kroz vrijeme .

A jedino sto je sigurno ovdje je da ces ti 10x radije povjerovati nekom ameru ili bilo kojem tajvancu i njegovo, textu/testu nego meni ovdje (taki su nasi ljudi jednostavno domace nist nevalja, neznamo mi itd. itd. ali zato ce ekipa prva reci "glupi ameri" i slicno (premda zanaju osobno sveukupno ranvo nula amera ali jeb.. tkai je sterotip, kao glupi su al nekim cudom proizvodi ima valjaju i bolji su od nasih a mi taki pametni narod ), ovo ono ali kad je test necega onda je sve sto oni napisu sto posto istinito .

Pa sto bi ja tebe uvjeravao kad ti ocito znas bolje i od mene iako kazes nisi niti probao, ali ZNAS da ja nisam test odradio dobro (valjda mora biti po nekim tvojim standardima?), Blago tebi .

Mozes li ti shvaitti cinjenicu da bi ja prvi napravio downgrade na 7cu (mogu ga besplatno raditi kad sam vec kupio 8cu) da nisam uspio isprobati jedno i drugo i odvagnuti sto mi se vise isplati/koristi u radu ? Imas li ti neku svoju logicnu ideju onda d a i meni kazes zasot ja to vec nisam napravio ako mi je 8ca losija/sporija ? Mislim zasto bi gubio vrijeme ka dme prelazak na 7cu ne kosta nista i imao sma je 3,5 godine na proslom kompu i sad je imam na tom drugom.

Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
zanima me sam rad u Windowsima.
Ma ne zanima te, tebe u biti samo zanima da se njih par slozi sa tobom kako je to dobar, dapace odlican izbor sto se nisi upgrejdao ili presao na 8-cu, ljudi skoro uvijek pokusavaju opravdati svoju investiciji (stimd aovo "investicija" u HR i kupovine windowsa je labavo ) i samo traze potvrdu svog misljenja beuz obzira bilo ono krivo ili pravo bitno im je (pogotovo na forumuma - LINK) da su "u pravu". Znaci jedino sto ti trazis je forumsko fjlejmanje jer neuvazavas nicije drugo misljenje i svoje si vec zabetonirao i ne mrdas s tog stajalista bez obzira imao ili nemao argumente .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 11.03.2013. u 19:24.
Lewis je online   Reply With Quote