View Single Post
Staro 03.12.2023., 14:06   #2575
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,644
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ni ja nisam vidio ni cuo za probleme na 7ici dok ih eto sam ne pocnes otkrivati i krenes guglati pa vidis da se to vuce od ranijih Pixela i da Nigga and co. ne pricaju o tome u svojim reviewima... Pixel je uvijem pratio glas bugovitog softvera. Ja sam prvi vjerovao da su nakon P6 okrenuli plocu jer cmon ne mozes usrat motku dvije godine u nizu...

Koliko citam P8 ima iste bagove iz A14 kao i ranije generacije. Bitno da su hardverski dobri. Softver ce se popeglati
Android na pixelima bi trebao bit bez premca, a ne da pojedinci služe (kako koga zakači) kao beta testeri..

Iz generacije u generaciju stalno vuku neke probleme, možda su to izolirani slučajevi, u što sumnjam, pošto ne postoji većina gdje bi bez razmišljanja rekla da je pixel vrh od (povlačenje paralele sa nexusima nema smisla) smartfona.. Uvijek će postojati onaj ali kod pixela..

Sjećam se vremena dok sam imao HTC 10, u početku je bilo brdo problema, (znaju oni koji su ga imali) htc se bacio u posao i poslije su zakrpe frcale jedna za drugom kroz period od 2-3 mjeseca, poslije je to bio drugi smartfon, sve se može kad se hoće, očito to kod gugla nije baš tak, neg non stop brljave.

Pixeli su očito za entuzijaste i za one koji znaju što žele tj što će ih dočekat
Pali-vozi, vrijedi sve do prvog problema.

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 03.12.2023. u 14:12.
zvonac je offline   Reply With Quote