View Single Post
Staro 12.10.2014., 00:37   #3087
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
Prva stvar kaj napravi je da dodaj svoju adresu i ime u paypal račun, možeš ih imat više a na paketu piše billing adresa i ova sa paypala.. Nema veze na koga glasi paket, bitno je da je adresa točna (isto nema veze na koga je naslovljen, može i na baku biti), ak ti njima vratiš račun sa pcp brojem iz kuverte boli njih kak se zoveš, bitno da se naplate. Meni je to2c isto povukal krivu adresu, al na paypalu je bila točna a carina se po njima ravna, a ako si već naručival imaju te u bazi pa ne bi trebal biti problem..
Hmm ne shvacam te bas najbolje sta je meni sad zapravo raditi.
Znaci nema veze kako sam stavio shipping te billing adress na to2c posto sam na obojici stavio kao i na Ebayu sam stavio za obojicu pod Add new adress ( tu sam upisao njihove adrese ),jedino nisam mogao ime i prezime vlasnika PayPal racuna izbrisati,potvrdio/platio i na kraju vidim kad sam dobio email od t02c pod oba stoji ime i prezime vlasnika Paypal racuna.

Mozes li molim te detaljnije objasniti koju je adresu Paypal zapravo iskoristio,kako rijesiti krivo napisanu adresu i na Paypalu ( isto isao pod Add new adress )
blava je offline   Reply With Quote