View Single Post
Staro 08.08.2023., 18:57   #13903
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
nemora biti stvar u promjeni operatera jednostavno ako baš netrebaš 1gb/500,brzina 200/100 je sasvim dovoljna večini ljudi ,a uskratio si im
30 kn, recimo sa 2 servisa kolko sad vidim SkyShowtime 2,99 netflix 4,99,a dosta nas ih ovako ili onako plača,
us antenu osim djelomično sportskog programa uz antenu, iptv u praksi postaje suvišan i tu je slaba točka operatera uloženo je puno novaca u tu tehnologiju,sa 2 servisa + antena imaš u pravilu veći izbor gledanja nego preko njihovih ip televizija malo kompliciranije ali današnje televizore -nikakav problem,i mobilne tarife,svatko od nas zna koliko mjesečno minuta troši,dali su beskonačne tarife uvjek neophodne ili bi bilo dovoljno uzeti bar na neko vrijem tarifu od 1000 ili 2000 minuta,internet na mobu je u konačnici svejedno jel je 5,6 ili 8 gb ionako provodimo dane van kuće na dosta mjesta gdje je wifi besplatan,naravno sve ovisi o vlastitim potrebama,velim važno bi bilo da ko može bar nešto od plačanja smanji bar za cifru poskupljenja na sljedečem ugovoru,jer na postoječim ugovorima smo gotovo svi u šah-mat pozicijama i ako nešto ne promjenimo tako će ostat zauvjek.

dobio sam jučer prvi "pravi račun" za internet 1gb,tv i telefon sa mozaikom ugovoreno je bilo 252kn došlo je 285kn znači 33kn više što je iznad najavljenog postotka,za mobitele mi tek treba doći,da se da nešto učiniti je i vlastiti primjer kad sam pokrenuo prenos broja sa a1 male + tarife na telemach brzo su me zvali i smanjili tarifu s poskupljenjem na 6,40 mjesečno malo su mi zakomplicirali život sa simte tamte brojem ali plačat ću manje nego što je bila prvobitna cifra bez poskupljenja
Nisam ni mislio mijenjat operatera, sve je to više, manje isti patlidžan. Ali recimo imao sam taj tv jer mi nije neka ogromna stavka, a pogledao bi nba na areni + hbo max stvarno koristim. Ukidanjem Maxa to mi postaje skroz neisplativo i smanjio bi uslugu i račun na minimum, tj. na internet. Ako im to napravi veći broj ljudi, bome će osjetit na prihodima.
Interpol je offline   Reply With Quote