View Single Post
Staro 16.04.2010., 22:41   #75
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Tako je

Nitko vas ne tjera da ga kupite!



Ne opanjkavaj monitor jer ako si gledao link u kome komentiras jednu losu kritiku, onda radije nabroj gomilu (blago receno) vlasnika koji su odusevljeni monitorom

Zato kad ides na relaciji kuca-poso, razmisli, jer itekako zelis ovaj monitor pored svog Dell-a. Ekrem je nasao link koji sam stavio iz Kanadije i vec ga je sebi kupio

Nakon dugo vremena, pojavio se IPS po super cijeni i cini se bez ikakvih iznenadjenja, osim jasno, uobicajene razboritosti kupca da provjeri svoj monitor prije kupovine. Kategorija se cijenom spustila u sasvim novu razinu i to jos 24"-ka.

I sad bi oni meni kukali da im je preskupo? Dajte se ljudi saberite i pocnite skupljati novce jer monitor je pun pogodak. Oni koji ne zele IPS, to je sasvim u redu. Ali molim vas nemojte mi ko Branko Uvodic kukati o nepravednoj cijeni.
visaž....kako rekoh, to je odličan monitor....samo, i kod njega postoji lutrija.....nije ono jedini lik koji je dobio što je dobio....i moj dell je lutrija...moj primjerak je odličan....DA, ja želim ovaj monitor ali sada niti imam love niti muda kockati se.....odn. volio bih ga isprobati prije kupnje.....ili bar kupiti u firmi gdje bi uvažili moje reklamacije....također bih volio vidjeti kako se, u praksi, taj monitor nosi sa input lagom....Dell 2209WA je tu vrlo dobar
gnomisa je offline   Reply With Quote