View Single Post
Staro 22.09.2015., 16:45   #46
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Taj zuk je tepsija od 5.5" te nije konkurencija vibu koji je po meni bolji i lijepsi telefon(kameru uopce netreba usporedivati) . A za iste novce koliko zuk kosta se kupi xiami mi4 koji je vrhunski uredaj i opet nije slapa od 5.5".
Ako misliš na veličinu, meni je 5.5" idealno. ZUK uopće nije ružan, kasnije će doći i u nekim drugim bojama, sad je samo bijeli a sivi je najavljen. Što se kamere tiče neće biti puno lošija (ako uopće) a o ostalim karakteristikama da ne pričam. Interne memorije 64gb, 3gb ram, 4100mah baterija, senzor otiska prsta, cyanogenmod 12.1 na androidu 5.1.1 itd. (znači nema brdo nepotrebnih kineskih aplikacija).

Lijepo izgleda ovaj Vibe ali dati više od 3000kn za tako nešto (meni) nema smisla. Za iste pare se kod nas može kupiti lg g4 sa dvije godine garancije koji ima odlične performanse skupa sa kamerom

Xiaomi mi4? Službena softwareska podrška nikakva, manji ekran (meni bitna stavka). Slabija je i podrška za 4G frekvencije. Imao mi ga je frend, mogao je meso pržit na njemu skupa sa jajima

Zadnje izmijenjeno od: Black_Dragon. 22.09.2015. u 16:51.
Black_Dragon je offline   Reply With Quote