Tema: Tomato
View Single Post
Staro 20.12.2010., 20:14   #128
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
Citiraj:
Autor lawz Pregled postova
Kupio sam danas jos jednu karticu sestri i evo pokusavam poslat poruku BONUS na 4111 i nazad mi dode da sam poslao poruku krivog sadržaja. Znaci gotovo je s mlaćenjem para.
[QUOTE=MMI;1805483][QUOTE=Fatal;1801198]Cek, jeli neki idiot smislio ovu akciju, ili?

ne,tak je i meni,primilo je iz 5. sms-a recimo
Znaci uzmem 2 tomato broja: na jednome aktiviram tarifu 45 lipa/minuta (besplatna aktivacija), i zovem se na drugi broj i "zaradjujem" 55lp po minuti?

Tu mi nesto smrdi...

"
Bonus se ne dodjeljuje u sljedećim slučajevima: za odlazne pozive, dolazne pozive upućene od
strane Tomato korisnika, dolazne pozive upućene od strane Vip korisnika, dolazne pozive sa
brojeva koji započinju sa 09299, dolazne pozive iz meñunarodnih mreža, dolazne pozive dok se
Korisnik nalazi u inozemstvu (roamingu), dolazne pozive sa bilo kojeg broja sa dodanom
vrijednošću ili sa posebnom naplatom, dolazne pozive sa brojeva koji započinju sa 0800, dolazne
pozive koji započinju sa 09177, dolazne pozive ukoliko pozivatelj koristi Vip VoIP uslugu, dolazne
ili odlazne SMS ili MMS poruke. U slučaju sumnje na zlouporabu Tarife pri čemu je Korisnik
prikupljao bonus odreñenim dolaznim pozivima iz Vip mreže, Vipnet zadržava pravo isključenja
brojeva pozivatelja (Vip broj) i primatelja poziva (Tomato broj). "
MuroF je offline   Reply With Quote