View Single Post
Staro 29.05.2017., 17:17   #22
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,605
Vjerujem da je presudilo to što je bio u torbi na suncu tko zna koliko dugo, a cijela drama oko toga da je aparat samo pokazao informaciju da radi u uvjetima visoke temperature je smiješna.

Lekcije iz elektronike fotoaparata mi ne trebaju, ne nakon desetak godina korištenja raznorazne fotoopreme u svim mogućim uvjetima.

Znam što aparat mora moći, a što ne mora i u kojim situacijama. Jedino što mi se ikad pregrijalo od fotoopreme je bio flash, a za što sam si sam bio kriv.

Aparat se kod fotkanja pregrijati ne može, a lokalni majstor elektronike iz bi nam mogao i potvrditi da u apsolutno svakim specifikacijama elektroničke opreme, unazad otkad znam za sebe, stoji informacija da je uređaj deklariran za rad između 0 i 40 stupnjeva celzijusa.

Možda nam treba još koji stručnjak koji će nam potvrditi da predmet crne boje, koji stoji u torbi tamne boje dugo vremena na suncu, pa je kasnije izvađen i korišten po istom tom jakom suncu, definitivno radi na temperaturama koji su daleko više od predviđenih za njegov normalan rad.

Čudi me kako se nitko nije sjetio napraviti rant video kako se na novom Mercedesu S klase crna plastika i koža u unutrašnjosti griju ako je sunčan dan.

Bavite se glupostima...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote