View Single Post
Staro 14.01.2010., 15:07   #24
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor lordnikon Pregled postova
Zanima me koja je ploca bolja od ove dvije; Asus M4A78 PRO ili Asus M4N78 PRO?
Kupio bih jednu od te dvije i stavio bi na nju AMD Phenom II X4 925, pa me zanima koja je bolja ili mozda ima netko bolju plocu za iste novce i da je DDR2 do 600 kn.
Ako obje ploče podržavaju (a podržavaju ziher) taj procesor, onda je totalno svejedno koju kupiš. Jedna i druga imaju dobar IGP; prva 780G, a druga GeForce 8300, dok je layout i opremljenost obje ploče skoro pa jednaka. Obje ploče su ipak malo starije garde i ako ti ni jedna ne bude odgovarala, onda u tom cjenovnom rangu imaš još modele bazirane na novijoj verziji 780G+SB710, te 785G+SB710 i 790GX+SB750 čipsetima.
Citiraj:
Autor Bara_st Pregled postova
Evo kako je pala odluka da krajem sljdećeg tjedna ili početkom onoga iza kupujem AMD Phenom II 925 mi triba neka ploča no još se mučim sa izborom.
Zanima me me jel ima igdje popis ploča koje podržavaju USB 3.0 pošto bi volio da imam to kao i SATA 3?
Asus i Gigabyte, te (malo manje) MSI zasad imaju najviše modela koji nude USB 3.0 i SATA 3, pa fino pregledaj po službenima stranicama koja ploča ti odgovara i dal se može kupiti u nekom od naših dućana.
McG je offline   Reply With Quote