View Single Post
Staro 19.12.2016., 09:02   #77
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
kak onda objašnjavaš njihove snimke kod bicikla, surfa i sl ???
izuzetno kvalitetne i bez blur-a
Vidi daleko od toga da ne moze snimiti ta kamera dobro. Ali moraju biti savršeni uvjeti i naravno tu ti se radi ja sam uvjeren o nekom video od 3 minute dodaj minimalno 100 sati obrade. Plus svi ti bolji videi se snimaju sa 5 ili vise kamera haha.
Ugl inace je fora da svatko svog konja hvali, a ja neznam zasto bi ja govorio lose o mom konju, ako me kuzis..
Bolje uzeti nesto puno jeftinije ili nesto drugo.

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
nemam pojma.

Ja kad uploadam na youtube prekrasan, miran i sunčan RAW video nije niti približno kao njihov iz reklame
Pogledaj gore moja dva videa. Ovaj iz Dubaia Jetski je sniman po ultradobrom vremenu i jos sam dodao neki filter pa izgleda voda tako lijepa i topla. U Stvarnosti nije toliko dobro. AHHA

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
A jbg, ne znam ni sam, kaj onda kupiti na kraju?

Uglavnom za bike, skijanje, auto vožnje, time laps varijante i za sve i sva pomalo.
Ne mora biti go pro, ne plaća mi se 10% bolja kvaliteta za 50% više love (ako je to tako).
Upravo ovo sto si rekao, znaš što ne . Mislim da Xiaomi ima onu dobru kameru u pola cijene, a uvjeren sam da ima i jeftinijih. Ugl svi nastavci ti pašu. Jedino sto vrijedi od GOPRo je onaj originalni vakum. Ostali su krš (govorim o ovima po nekoliko dolara). Ovaj mi je držao na frendovom motoru na 250 plus kmh bez mrdanja.

Zadnje izmijenjeno od: TomG. 19.12.2016. u 09:07.
TomG je offline   Reply With Quote