View Single Post
Staro 16.03.2017., 20:32   #1314
mboltuzi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 105
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Radi ti i MaxTV?

Ako ne, onda provjeri i podesi sljedecu opciju:

U "Network-WAN-Port Binding" iz menija odaberi "IPTV_VDSL" i oznaci Lan4 port, pa Submit. Sad spoji MaxTv na Lan4 i cekaj da se spoje.
Najbolje je ugasit sve, pa upalit prvo router i kad se taj potpuno digne i smiri, onda tek upali MaxTv box i cekaj da se poveze...
Da, proradilo je, ali sad sam skužio da svi programi, osim Promo, HRT 1,2, RTL i Nove štucaju. Uopće nema slike, samo zvuk koji šteka. Popodne, dok je bio router mod to se nije događalo. Sad sam restartao i opet štekanje.


Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Je, moze to i tako ali sada tvoj Tp-Link samo dize/autorizira konekciju prema internetu. Sav promet ide i dalje kroz ZTE... ako na njemu ne otvoris port koji recimo trebas za bilo sta ili nije ukljucen p&p isti ce biti zatvoren.

Sav promet i dalje ide kroz ZTE i ako on to lose odradjuje ili pravi probleme Tp-link tu nista nece pomoci osim sto je preuzeo WiFi na sebe a to si mogao onda spojiti i golo LAN iz ZTE u LAN Tp-linka...

Tvoj ZTE u bridge prije je bio samo goli modem a sada to vise nije. PPPoE pass-through je tak svejedno oce to odraditi ZTE ili Tp-link ili konekcija na racunalu.
E ovo mi je onda problem. Moram to isprobati večeras. Imam NAS na koji se spajam izvana (file sharing, Transmission, Payload...)

Koje peripetije zbog MaxTVa..
A da ne spominjem da je kvaliteta slike koma, kao prije 15 godina. I to još na plazmi. Ako uzmem neki UHD, bit će još gore. Bolje da nastavim s nekom IPTV listom nego ovo.
mboltuzi je offline   Reply With Quote