View Single Post
Staro 15.01.2018., 14:29   #120
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor Zaggy111 Pregled postova
Ja sam taj profil, bio mi žao prodavača jer su naši ljudi stoka. Radio sam par godinam s ljudima i znam kakva su đubrad, i uvijek je firma kriva. Sve je bilo lijepo napisano, i moglo se znati da će stranica biti spora. Ja sam čekao ponoć i upecao. A "Hrvoje Horvat" jer se sigurno neću logirat s pravim imenom i svađati se s kretenima koji su ljuti što su zakasnili.
Kako je sve lijepo napisano? Da ponovimo, ovako ide slijed dogadaja:
- Na tvu pise na cijeli asortiman.
- Onda su se dodale * i ** da ne vrijedi na akciju i artikle iz kataloga.
- Onda su se dodavali artikli u katalog koji prije nisu bili u njemu.
- Dizu se cijene artiklima, netko je linkao na archive, i cijene dignute po 1-2k kn za one konfe, a ne sumnjam da su digli cijene i ostalim proizvodima koji su uspjeli upasti u akciju.
- Brisu se komentari i kritike s neta.
- Upitno je uopce koliko "uspjesnih" narudzbi se uopce proc, a ne sumnjam da ce postotak bit smijesan.

Nije problem u tome jesu li ljudi stigli na akciji ili ne nego u tome sta je trgovina govno i ne postuju sta su rekli i onda on the fly modificiraju stvari i rade damage control. Znaci lazno oglasavanje i prakticki varanje.
Ocekivani broj golova na rukometnoj utakmici nije kvantna fizika, i mogli su lijepo ukljuciti mozak i dati neki izvedivi postotak po pogodku koji bi bili u stanju ispostovati i svejedno bi imali reklamu i vjerujem ne bi bilo blamaze i hejta kao sta je sad imaju.
Ali jebiga, balkan minds u igri, te je i losa reklama dobra reklama.

Siguran sam da su izgubili vecinu normalnih kupaca, barem ovih koji nisu ovce i zelim im sudbinu istu ko i overseasu.

Sent from my LG-M250 using Tapatalk
__________________
prileee je offline