View Single Post
Staro 06.09.2022., 08:17   #2743
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Imam nedoumicu pa tražim savjet u vezi kupnje ručnog sata...

Trenutno imam samo jedan ručni sat i riječ je citizen eco drive modelu starom više od 10 godina. Sat je fantastičan, radi besprijekorno, u super je stanju...vjerojatno jer ga nosim samo na posao i za svečane prilike, a nakon toga ostatak dana provodi u ladici. Bez ikakvih dvojbi kupnja ovog sata je bila pun pogodak.

No izgledom ne pristaje za svakodnevne aktivnosti pa pošto mi nešto nedostaje na ruci kad idem s klincima u park, kad idem na tekmu, moving u sportskoj odjeći...odlučio sam se počastiti još jednim ručnim satom sportskog izgleda.

Dvojba: smart watch ili casio G shock ?

Ono što me muči da ako uzmem smart watch bojim se da ne bi dugo trajao bez fizičkih oštečenja zbog učestalih aktivnosti pa zato razmišljam o G-shock modelu. Kažu da su neuništivi...promijeniš bateriju i piči dalje. Ionako mi na satu ne trebaju nikakve kerefeke već mi je bitno da mi pokaže vrijeme i da imam nešto na ruci sportskog izgleda za svakodnevne prilike. Neodlučan sam...s tim da G-shock nikad na ruci nisam imao. Cijena mi nije toliko bitna,ali nema potrebe za astronomskim iznosima. Savjet ?
bixsy the king je offline   Reply With Quote