View Single Post
Staro 04.09.2022., 09:45   #2737
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor Has Pregled postova
Moja skromna kolekcija
Super je kolekcija. Čak i ja amater prepoznajem većinu satova. Drago mi je da nisam jedini s Casio Marlinom na forumu 😀

Razmišljao sam si nedavno uzeti i Casio 5610u ali na mojoj ruci je izgledao kao da sam ga ukrao nekom djetetu tako da sam odustao.

Moja "kolekcija" se sastoji od samo dva sata. Ne želim ih imati više jer ih onda neću stići nositi. I ovako mi Marlin stoji većinu vremena, nosim ga samo vikendom na kaficu 🙊

A za svaki dan, za šljaku i sve neke radnje gdje bi sat mogao nadrljat nosim Casio WH1500-1AE koji me oduševio obzirom na to koliko sam ga platio (prije njega sam imao Ghshock GDF-100-1A koji sam nažalost popušio na jednom putu).

Što se cijene satova tiče, slično razmišljamo. Ja mislim da treba biti realan sa sobom i kupiti sat samo sa onim funkcijama koje planiraš koristiti. Naravno da ti se mora sviđat, ali recimo kod G-shocka nema smisla trošiti pare na neke module koji ti većinu vremena ne trebaju.

Takvo razmišljanje me na kraju i dovelo do Casio Marlina jer sam shvatio da mi ne treba mehanički sat i da mi je quartz daleko jeftiniji za održavanje.

Ali, ako ikad bude love za odvojiti za Grand Seiko, e to je sat za koji ću rado "baciti" pare. Čudo tehnologije.

Citiraj:
Autor Has Pregled postova
Prelijep je Kamasu. Orient satovi su mi jako lijepi. Jedino što su meni draži veći modeli, Mako npr.

Zbilja su bang for buck.
Cuky je offline   Reply With Quote