View Single Post
Staro 07.01.2011., 18:27   #1554
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Aha, odlična pomoć.
Dal slučajno živiš u nekakvom neboderu ili zgradi pa da eventualno navečer oscilira brzina zbog puno korisnika zgrade spojeno na net? Jel o takvoj situaciji riječ?
S obzirom da iskon daje điberskih 5mbita samo, a svejedno su mi dovoljno, sa 8mbita bnetovih bi bio i više nego zadovoljan.
TV ti je analogni ili digitalni? Jel razlika u plačanju?
Prije sam također bio na iskonu imao sam Iskon.DUO i jedino radi čeg sam prešo na b.net je internet jel su njima brzine vidio sam naspram iskona duplo za isto novaca reko zašto ne i naravno prešo sam.Bili su mi ok je da su skuplji dosta od b.neta,al SZK je bar brži na odgovorima i na pomoći od b.netovog.
Ja sam u zgradi sa 4 kata i prizemljem,a u toj zgradi ima jedno 7-8 ulaza i izgleda da smo svi na istom čvorištu čak nisam siguran ako i zgrada iza moje je na istom to je još 7-8 ulaza.

Tv standardni 3d paket dobiš analogni signal, a ako uzmeš digitalni prošireni dobivaš risiver kojeg spajaš scartom u tv i on je u biti taj pretvarač koji daje digitalni signala.Ja sam prije dok sam još bio na Iskon.Duo paketu imo samo Tv preko b.neta i plaćao sam 79 kn analogni signal znači bez tog proširenog paketa,a mislim da je 112 kn s tim uređajem i još dobiš nekih 30ak mislim kanala ako ne i više to trebaš pogledat na b.netom sajtu da ti nebi dao krive informacije.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 07.01.2011. u 18:32.
Thermaltake je offline   Reply With Quote