View Single Post
Staro 07.01.2011., 18:12   #1552
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Trenutno imam Iskon Trio.Super, a zanima me prelazak na Bnet CARnet 3d za 196kn paket.
Međutim sa svih strana Bnetovi korisnici su me "isprepadali" da tih 8mbit nebu isporučeno jer svi u zgradi tolko imaju a nema dovoljno propusnosti, pa da oscilira, da se brejka i slično.
Dal se slažete ovdje sa time ili je realnost malo drugačija?
Nemam Carnetnov 3d paket,al imam običan 3d paket pa ti iz osbonog iskustva mogu reć sljedeće.
Prezadovoljan sam sa televizijom ja sam još i uzeo prošireni digitalni paket i programi su mi super nema ko kod IPTV-a trzanja,smrzavanja...ja od kad sam ga dobio je upaljen,a to je već pa skoro pola godine nije se niti jednom smrzo niti ništa slično, isto tako mogu reć i za telefonom cijene su odlične, ali nemogu isto reć i za net varira da pogotovo navečer kad je opterećenje veliko ja sam još uzeo i veću brzinu 16Mbps i stalno varira malo je 14 malo 11 malo 9 pa jedno vrijeme drži 8-9 pa ti opet skoči na 12 i tako navečer divlja konstantno dok ujutro net leti i pri više mjerenja mi je izbacio oko 15.6Mbps što je odlično, al nažalost samo ujutro i popodne malo kasnije je već dosta lošije, al to ti ovisi kolko ljudi koriste b.net internet u tvojoj zgradi na tom čvorištu na kojem se nalaziš ako ih malo koristi zagušenje će bit minimalno,a ako puno bit će veće u tom slučaju.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 07.01.2011. u 18:20.
Thermaltake je offline   Reply With Quote