View Single Post
Staro 31.10.2018., 13:26   #1935
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
smeta ti povijest sexa na stolici koja se da ponovo reparirat a ti ne smeta sex sa curom kojoj ne znaš povijest
Da, voda sve ispere a drvo i stof malo duze drze sve na sebi

Apsolutno ni jedna ta stolica 500-1500kn nije za dugotrajno sjedenje, za "pisat" nesto na kompu ili
raditi u necemu OK ali citanje i gledanje filmova, zaboravi... duze od par sat i odose ledja.
Fotelja tu nema kokurencije ali valja neke preinake napraviti jer je fotelja nezgodna za "posao" radi odredjenih nedostataka.

1. Valja imati mjesta za fotelju.
2. Mora bit okretna jer je nezgodan ulazak i izlazak te svakodnevno vrpoljenje u istoj.
3. Mora imati visinu sjedista primjerenu jer ti je monitor previsoko u odnosu na sjediste/oci cak i kada moitor spustis dolje skroz.
4. Sjediste u foteljama je ravnije nego naspram stolica, nema blagi nagib prema dolje zadnji dio sjedista.
5. Oslonac za ruke u foteljama je nizji nego u stolicama pa laktovi "vise" u zraku i zamaraju ruke.

Ja sam rijesio sebi kako mi pase sve to osim oslonca za ruke a i to cu neku spuzvu dati iskrojiti pa obuci naslone da dobijem na visini, 2-3cm da dignem
bice savrseno jer za silu nije i ovako lose ali nije idealno. Spuzva sjedista je deblja duplo nego sto je bila original i meni je visina sjedista 49cm a s obzirom
da stolice obicno dolaze u visini 44-54 ovo je neka zlatna sredina tj. prihvatljiv kompromis i ako sjednem uspravnije naprijed noge imaju oslonac na podu uredan.

Naslon na stolicama je ispupcen dolje pa to vise zulja nego ima koristi, ok je za rad i piskaranje ali ne i za zavaljivanje, u fotelji od iza imam mali
jastuk i on mjenja poziciju i podrsku za ledja skroz dolje u ovisnosti dali sam zavaljen ili sjedim.

Auto sjedala su isto solidan izbor jer su 2x udobnija od stolica ali zamisljena su da stite vozaca i "utoren" si u njima, nemaju potrebitu sirinu da se zavalis bocno, koso, grbavo.. kako god...

Nisam namjerno pisao cijenu ove reparacije ali ja sam potrosio sveukupno oko 900kn na tu fotelju i mogao sam za to kupiti solidnu stolicu
no nije to to... u kucnom okruzenju, dakle ne poslovnom nego home komp i sjedenje u istome stolica nema sta traziti, nema sanse naspram planski i odredjeno uredjene fotelje.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote