View Single Post
Staro 14.10.2011., 10:21   #8
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
@nikky fala za info, ali ovaj moj je vec poslan na garanciju, nadam se da ce ga zamijenit, a sada trazim dodatni jer starci zele imat rezervu kad sam ja vani da mogu napravit samo plug&play ako im krepa. necu uzimat R ako tako kazes .
nasao sam jedan novi/sa garancijom 2641b za 300kn pa cu vidjet dal cu to ubost.

@coconut znam da ih ima, ali sam se vec opekao kad mi je 2 puta krepao doticni kupljen preko nuskala. znaci dobijem ga doma, drzim ga par tjedana i onda pocnu problemi sa spajanjem na LAN prikljucke i sta ti ja znam. ti uredaju su jako losi .
i mislim da se sa oba dogadalo uprav ovo sto je nikky opisao da nisu mogli radit na 100mbit vec se switchali na 10 i takve stvari. valjda jednostavno zamor materijala (koji je los).
imam i jedan 584 doma takav, malo radi, malo ne.

jos sam poceo iskljucivat sve sto mi netreba u njima i hladit ih sa ventom izvana da se ne pregrijavaju te sam kupio 8portni switch tako da sve uredaje pospajam u njega i onda njega u router, ali ocito ni to sve skupa ne pomaze previse.

bumo vidli, prvo se nadam da ce mi priznat garanciju, a onda cu vidjet za dalje.

sto se tice mijenjanja elektrolita, sad si mi bacio bubu u uho tako da znam sta ubuduce gledat.

hvala decki

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 14.10.2011. u 10:42.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote